Tule meile tööle!

Tule tööle

Täida ära kontaktivorm ning võtame Sinuga ühendust. Kontrolli enne saatmist, et e-posti aadress oleks korrektne.


  Klikkides "Saada" aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

  Tere tulemast Securitasse Eestisse. Täna töötab meie juures ligi 400 töötajat ja me otsime pidevalt uusi töötajaid, kes jagavad meie põhiväärtusi ja soovivad pakkuda meie klientidele erinevaid turvateenuseid. Sooviksid  Sa meiega liituda? Siit lehelt leiad hulgaliselt kasulikku informatsiooni töötamise kohta Securitases.

  Vaata meie kodulehel ringi ja saa meiega lähemalt tuttavaks. Kui Sa ei leia oma küsimusele vastust või tahaksid midagi täpsustada, siis võta julgesti meiega ühendust 613 9270 või cv@securitas.ee.

  Securitas tööandjana
  Securitas on turvavaldkonna teadmiste liider. Meil on tööandjana oluline vastutus, et oleksime suutelised pakkuma oma töötajatele arendavat töökeskkonda ning meelitama kandideerima initsiatiivikaid ja arenemise sooviga uusi töötajaid.

  Kes meie juures töötavad?
  Sa võid olla lõpetanud põhi- või keskkooli ning mõtled alles, mis valdkonnas tahaksid õppima asuda. Samas võid Sa olla ka vanemaealine tööotsija, sealhulgas pensionär, kes ei ole leidnud soovitud erialal uuesti tööd. Meie juures saad alustada töötamist kohe. Turvatöötajana tööle asumisel ei eelda me eelnevalt töökogemust ega ka vastava kvalifikatsiooni olemasolu – nii kogemuse kui turvatöötaja kutse võid omandada meie juures.

  Meie juurde on tööle oodatud ka õpilased ja tudengid ning lisatööd teha soovivad tööotsijad – pakume võimalust töötada paindliku graafikuga ning osalise töökoormusega. Loomulikult oled oodatud kandideerima ka Sina, kes Sa juba töötad turvavaldkonnas, kuid tahaksid vahetada tööandjat!

  Sõltumata vanusest, õpitud erialast või töökogemusest oled oodatud kandideerima maailma ühe suurima turvaettevõtte töötajaks. Me pakume Sulle võimalust töötada väga erinevate klientide juures ning häid arenemisvõimalusi turvavaldkonnas.

  Kuidas kandideerida töökohale Securitas Eestis?
  Infot meie vabade töökohtade kohta leiad eelkõige meie koduleheküljelt (vaata altpoolt) ning CV.ee ja CV Keskusest. Muidugi jagab seda infot ka meie personaliosakond (Tallinnas) ning osakonnad teistes Eesti linnades.

  Securitasse tööle kandideerimiseks võiksid kõigepealt saata meile oma CV. Selleks on mitmeid võimalusi:

  1. saada CV meie e-posti aadressile cv@securitas.ee;
  2. leia CV Keskuse www.cvkeskus.ee või CV.ee www.cv.ee kodulehelt ettevõte Securitas Eesti AS tööpakkumised ning vali sealt endale sobivaim ametikoht ja kandideeri CV Keskuse kaudu;
  3. tule ise meie kontorisse Lõõtsa 12 (E-R kl 9-16) kandideerimisankeeti täima. Sellisel juhul palume Sul eelnevalt ühendust võtta telefonil 613 9270, et kohtumise aeg kokku leppida.

  Kui oled oma CV ära saatnud või käinud meie kontoris kandideerimisankeeti täitmas, võetakse Sinuga ühendust e-maili või telefoni teel, et teavitada kandideerimistulemusest. Vestlusi võib toimuda mitu.

  • Kõik kandidaadid läbivad politseikontrolli, st et me teeme järelpärimise karistusregistrile Sinu karistatuse info saamiseks. Kandidaadi nõusolekul pöördume ka varasema tööandja või soovitaja poole iseloomustuse saamiseks.
  • Kui Sa osutud valituks, siis tuleb Sul minna ka eelnevasse tervisekontrolli töötervishoiuarsti juurde, kes hindab Sinu sobivust turvatöötajana töötamisel. Vastava suunamiskirja töötervishoiuarsti juurde annab Sulle Securitas Eesti AS personalitöötaja. Turvatöötajate tervisenõuetega võid tutvuda

  Kui meie kodulehel või tööportaalide lehel ei ole parasjagu väljas ühtegi vaba ametikohta, kuhu sooviksid kandideerida, siis saada meile sellegipoolest oma CV, sest võib olla tekib meil võimalus Sulle sobivat tööd pakkuda juba homme!

  Millised dokumendid peab tööintervjuule kaasa võtma?

  1. isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass);
  2. haridust tõendav dokument (soovitavalt viimati lõpetatud);
  3. kui oled omandanud turvatöötaja või turvajuhi kvalifikatsiooni, siis vastavat kvalifikatsiooni tõendav dokument;
  4. kui sinu emakeel ei ole eesti keel, siis ka eesti keele tasemetunnistus;
  5. juhiluba (kui kandideerid patrulli töötajaks).

  Kui Sa oled varem töötanud turvatöötajana ja Sul on olemas töötervishoiuarsti tõend, mis lubab Sul töötada turvatöötajana ning mis on tehtud viimase kolme kuu jooksul, siis palume Sul see samuti endaga kaasa võtta. Töötervishoiuarsti tõendi kehtivust ja sobivust hindab Securitas Eesti AS personalitöötaja.

  Kui on olemas, siis võta kaasa ka oma CV, et oleks lihtsam meie poolt esitatud kandideerimisankeeti täita.

  Tööle vormistamine
  Kui oleme otsustanud Sulle tööd pakkuda ja töötervishoiuarst lubab Sul turvatöötajana töötada, lepitakse Sinuga kokku tööle vormistamise kuupäev ja kellaeg. Tööle vormistamise päeval tuleb Sul endaga kaasa võtta alljärgnevad dokumendid:

  1. isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass);
  2. haridust tõendav dokument (soovitavalt viimati lõpetatud);
  3. 2 fotot (passifotod) (võime teha Sinust pildi ka meie juures kontoris);
  4. töötervishoiuarsti tõend, mis lubab Sul töötada turvatöötajana;
  5. kui sinu emakeel ei ole eesti keel, siis ka eesti keele tasemetunnistus;
  6. kui oled omandanud turvatöötaja või turvajuhi kvalifikatsiooni, siis vastavat kvalifikatsiooni tõendav dokument;
  7. juhiluba (kui kandideerid patrulli töötajaks).

  Hetkel vabad töökohad: