Turvalahendused

Turvalahendused

Täida ära kontaktivorm ning võtame Sinuga ühendust. Kontrolli enne saatmist, et e-posti aadress oleks korrektne.  Klikkides "Saada" aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

  Me teame, et aeg, raha ja kvaliteet on meie klientide jaoks võtmetegurid. Sellepärast pakume aega säästvaid ning kuluefektiivseid turvalahendusi, mille paneme kokku lähtudes konkreetse kliendi turvalisusvajadustest. Meie klientidel on turvalisusele erinevad nõudmised. Esimene samm sobiva turvalahenduse leidmiseks on Sinu äri riskide ja vajaduste hindamine.

  Kombineerime teenuseid omavahel

  Securitase turvalahendused kombineerivad oskuslikult erinevad tavapärased turvateenused ühtseks teenuseks, sidudes omavahel mehitatud valve-, patrull-, tehnilise valve- ja videovalveteenuseid ning teenuste osutamist toetava sobiva turvatehnoloogia. Eesmärk on leida kliendile optimaalseim mõistlike kuludega turvateenus.

  Turvalahendus on lihtne

  Võttes Securitase oma turvapartneriks, anname Sulle lahenduse, mis võimaldab Sul suunata kogu energia oma ettevõtte põhitegevusele. Lisaks sellele väldid suuri investeeringuid rentides kogu turvatehnika meilt. Securitase turvalahendus sisaldab kõike, mida vajad oma äri kaitsmiseks. Meilt saad turvalahenduse, ühe kontaktisiku, ühe lepingu ja ühe kuutasu. Turvalisus, muretult ja mõistlike kuludega.

  Securitase turvalahenduse eelised:

  • See on lihtne. Saad kogu turvalisuse ühe lepingu, ühe kuutasu ja ühe kontaktisikuga.
  • Sobitatud Sinu vajadustele. Sobitame turvalahenduse Sinu ettevõtte vajadustele.
  • Nullinvesteering. Rendid kogu turvatehnika meilt ja sellest tulenevalt oled vaba suurtest investeeringukuludest, samas on Sul garanteeritult modernne turvatehnika.
  • Personaalne klienditeenindus ja hooldus on hinna sees. Kui allkirjastad meiega turvalahenduse lepingu, hooldame regulaarselt ka Sinu ettevõtte turvatehnikat.