Turvatehnika

Tehnika

Täida ära kontaktivorm ning võtame Sinuga ühendust. Kontrolli enne saatmist, et e-posti aadress oleks korrektne.  Klikkides "Saada" aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

  Turvasüsteemide ostmisel tulevad kasuks nii teadmised kui kogemused, sõltumata sellest, kas otsid läbipääsusüsteemi suurele tehasele või valvelahendust enda koju. Meie aitame Sind kogu protsessi vältel alates riskianalüüsi tegemisest kuni kogu süsteemi paigaldamiseni ja meie võtame enda kanda vastutuse selle eest, et süsteem veatult töötaks. 

  Securitas Eesti AS projekteerib, paigaldab ja hooldab mitmeid erinevaid valvesüsteeme – tehnilise valve, videovalve, läbipääsu- ja tööajaarvestuse süsteeme, teostab töötajate väljaõpet ning pakub konsultatsioone.

  Erinevalt tehnikafirmadest ei müü meie valmistoodet. Võtame enda kanda vastutuse kogu protsessi eest hoolimata sellest, millist lahendust otsid. Meie koolitatud spetsialistid viivad läbi riskianalüüsi, projekteerivad süsteemi, valivad välja sobivad tooted, paigaldavad süsteemi ning testivad seda. Kui seadmed on paigaldatud ja töös, anname neile ka oma garantii ning hooldame neid.

  Turvasüsteem vajab hooldust?

  Turvasüsteemide hooldustööde eesmärgiks on tagada süsteemi veatu ja katkematu toimimine. Süsteemi ja selle komponentide hooldus toimub hoolduslepingus sätestatud sagedusega ja tingimustel ning vastavalt seadmete tootjate soovitustele. Hooldusobjekti muudatuste (näit. vaheseinte ehitus ruumidesse, ringitõstetud mööbel, personali liikumine teistest ustest, uued süsteemi kasutajad jms.) järgselt tehakse ettepanekud seadmestiku või süsteemi komponentide ümberpaigutamiseks või süsteemi täiustamiseks.
  Kõik teostatud korralised ja erakorralised hooldustööd registreeritakse hooldustööde aktil ja hooldustööd antakse tellija esindajale üle vastavasisulise teostatud tööde aktiga.