Koduvalve

Koduvalve

Täida ära kontaktivorm ning võtame Sinuga ühendust. Kontrolli enne saatmist, et e-posti aadress oleks korrektne.  Klikkides "Saada" aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

  Teil on kaunis ja õdus kodu – aga kas ka turvaline? Kodu turvaliseks muutmine on imelihtne – oleme täiendanud oma KODUVALVE turvalisuse kontseptsiooni lisateenustega, mis aitavad tõhustada turvalisust ning jätta valvamine meie hooleks.

  Securitase koduvalvepaketid on mõeldud eelkõige korterite ja eramute turvalisuse tagamiseks. Meie valvesüsteem on sobilik nii korrusmaja korteri, eramu, ridamaja, garaaži, keldri kui ka saunakompleksi jaoks. Kodu ja turvafirma vaheline infoedastus on kindel ja kiire ning toimib telefoniliini, raadiosaatja, IP-mooduli või GSM-ühenduse kaudu. Valvetsoonide eristamine annab täpse ülevaate võimalikust anduri rikkest või häire asukohast.

  Vali sobiv koduvalve teenus:

  Kombineeritud teenus

  Securitase patrullteenistus reageerib häiresignaalidele vastavalt kokkuleppele kliendiga – kas koheselt või kliendi soovil. Igakuine teenustasu on täisteenusest mõnevõrra väiksem ning klient tasub iga väljasõidu eest eraldi.

  Infoteenus

  Securitase juhtimiskeskus reageerib igale valveobjektilt saabunud häiresignaalile ning informeerib sellest vaid tellijat või tema kontaktisikut. Klient tasub Securitasele igakuist teenustasu.

  Väljakutse teenus

  Securitase juhtimiskeskus reageerib igale valveobjektilt saabunud Kontaktisiku kõnele, objektile reageerib lähim patrullekipaaž olukorda lahendama. Igakuine teenustasu on madal kuna püsikulusid signaalide edastuseks ei vajata ning klient tasub iga väljasõidu eest eraldi.

  Tervikpakett

  Tehniline valveteenus tasuta väljasõitudega, mis sisaldab järgnevaid Securitase lisateenuseid: teavitused häiretest, patrulli kohalolekust ja ülevaade objektil toimuvast, avamis-sulgemiskontroll ja tehnosüsteemide kontroll.

  Täisteenus

  Securitase patrullteenistus reageerib igale valveobjektilt saabunud häiresignaalile. Klient tasub Securitasele igakuist teenustasu. Häiretele väljasõidud on kuuhinna sees ning neid eraldi ei tasustata, v.a valehäired, mis ei ole tühistatud salasõnaga.

  Juhtimiskeskuse võimalused:

  • Häireallika iseloom ja täpne asukoht hoones
  • Tulehäire
  • Paanika
  • Arstiabi vajadus
  • Kasutaja eristus
  • Avamis-sulgemis-kontroll
  • Keelatud ajal avamise kontroll
  • Videopildi vastuvõtt ja häirete korral reaalajas pildi jälgimine