Teenused

Täida kontaktivorm ning võtame Sinuga ühendust. Kontrolli enne saatmist, et e-posti aadress oleks korrektne.  Klikkides "Saada" aktsepteerid Securitas Eesti AS isikuandmete töötlemise tingimusi.

  Oleme spetsialiseerunud turvasüsteemide projekteerimisele ja paigaldamisele ning valveobjektide võimalike turvariskide ennetamisele, vähendamisele ja vältimisele suunatud kombineeritud lahendustele nii mehitatud kui tehnilise valve baasil. See määrab ära meie laia klientuuri ja sobivuse mistahes keeruliste valvesüsteemide ülesehitamiseks ning valveülesannete lahendamiseks.

  Tehniline valve

  Securitase tehnilise valveteenuse korral ühendatakse valveobjektile paigaldatud  lokaalne häiresüsteem Securitase juhtimiskeskusega. Juhtimiskeskus on varustatud kõrgetasemelise valvetehnikaga, mis võimaldab Teie valveobjektilt vastu võtta põhjalikku informatsiooni.
  LOE LÄHEMALT…

  Koduvalve

  Teil on kaunis ja õdus kodu – aga kas ka turvaline? Kodu turvaliseks muutmine on imelihtne – oleme täiendanud oma KODUVALVE turvalisuse kontseptsiooni lisateenustega, mis aitavad tõhustada turvalisust ning jätta valvamine meie hooleks.
  LOE LÄHEMALT…

  Turvalahendused

  Me teame, et aeg, raha ja kvaliteet on meie klientide jaoks võtmetegurid. Sellepärast pakume aega säästvaid ning kuluefektiivseid turvalahendusi, mille paneme kokku lähtudes konkreetse kliendi turvalisusvajadustest. Meie klientidel on turvalisusele erinevad nõudmised. Esimene samm sobiva turvalahenduse leidmiseks on Sinu äri riskide ja vajaduste hindamine.
  LOE LÄHEMALT…

  Tehnika

  Turvasüsteemide ostmisel tulevad kasuks nii teadmised kui kogemused, sõltumata sellest, kas otsid läbipääsusüsteemi suurele tehasele või paanikanuppu nurgapealsele kauplusele. Meie aitame Sind kogu protsessi vältel alates riskianalüüsi tegemisest kuni kogu süsteemi paigaldamiseni ja meie võtame enda kanda vastutuse selle eest, et süsteem veatult töötaks.
  LOE LÄHEMALT…

  Videovalve

  Securitas Eesti AS videovalve teenuste korral jälgib videopilte Securitase juhtimiskeskuse turvatöötaja. Videovalve teenuste eelduseks on Securitase juhtimiskeskusega ühilduv salvestustarkvara
  LOE LÄHEMALT…

  Tuleohutus

  Pakume tuleohutuse valdkonna teenuseid alates täismahulisest haldusteenusest kuni tuleohutusalase nõustamiseni välja.
  LOE LÄHEMALT…

  Mehitatud valve

  Mehitatud valve kasutamine on otstarbekas objektidel, kus ainult tehnilised valvelahendused võivad osutuda ebapiisavateks.
  LOE LÄHEMALT…

  Patrullteenus

  Securitase patrullteenus seisneb patrullekipaažide kontrollreidides valvatavale objektile. Patrullteenuse eesmärk on hoida ära kinnistul olevale omandile ning kinnistule endale suunatud vägivalla jms juhtumeid ning avastada tekkida võivad kahjud võimalikult kiiresti.
  LOE LÄHEMALT…