Edukas Eesti ettevõte

Suvel 2020 tunnustas Creditinfo Eesti meid tiitliga „Edukas Eesti Ettevõte“. Sellise tiitli teenivad välja tublimad Eesti ettevõtted, mille majanduslik seisukord on Creditinfo Reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Securitas Eesti AS saavutas 2019. aasta majandusandmete põhjal reitingu suurepärane (AAA). Tiitli teeb eriti hinnaliseks fakt, et sellisele tunnustusele kvalifitseeruvad vaid 0,7 % Eesti ettevõtetest.

Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ja korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui ka rahvusvahelisel turul. „Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistust on tublidele Eesti ettevõtetele väljastatud Creditinfo poolt alates 2006. aastast.

Creditinfo Reiting on rahvusvaheliste standardite põhjal välja töötatud ja Eesti turule kohandatud usaldusväärne ja erapooletu krediidihinnang, mis baseerub ettevõtte finants-, majandus- ja maksekommete põhjalikul analüüsil. Parimat A-grupi krediidireitingut omavate ettevõtetega ärisuhete loomine annab kindluse, et tegemist on usaldusväärse partneriga. Lugege täpsemalt reitingu kohta siit.

Securitas Eesti tegevjuht Raimo Heinam kommenteerib tunnustust järgnevalt: “Varasematel aastatel ei ole me Securitases sellele tunnustusele ülearu palju tähelepanu pööranud, kuid sel aastal, arvestades, mis majandusruumis toimub, on selliste äramärkimiste väljatoomine kindlasti väga oluline meie klientidele, partneritele ning ka meie töötajatele. Jätkusuutlikkus ja võime edukalt hakkama saada ka keerulisematel aegadel on olulisem kui kunagi varem ja olen veendunud, et seda oskavad meie kliendid ja äripartnerid vääriliselt hinnata. Töötajatele annab see aga olulist kindlustunnet, et tööandja peab vastu ja suudab töötajate ees kõik kohustused tavapäraselt täita. Selline tunnustus on teisalt ka tunnustus meie klientidele, kes on olnud meile head ja usaldusväärsed partnerid.”

Edukas Eesti ettevõte tunnistus