Raimo Heinam

Tere, head Securitase kliendid!


Mul on hea meel ja au sisse juhatada Securitas Eesti esimene klientidele suunatud uudiskiri. Oleme mitme varasema rahuloluküsitluse raames saanud paljudelt klientidelt tagasisidet, et me jagame infot oma tegemiste ja teenuste kohta vähe ning võiksime seda teha oluliselt rohkem. Nüüdseks oleme jõudnud nii kaugele, et soovime seda viga parandada ja hoida Teid jooksvalt kursis meie poolt osutatavate teenustega, arenduses olevate uute lähenemiste ja uuenduslike lahendustega. Tahame teiega jagada meie kogemusi ning teadmisi senise praktika ja Securitase ülemaailmse tegevuse raames saadud info toel.

Securitas on rahvusvaheline turvaettevõte, mis tegutseb täna 57 riigis ja on tööandjaks 370 000 inimesele. Oleme üks väheseid valdkonna ettevõtteid, mis on pühendunud vaid turva- ja ohutusteenuste ja vastava tehnikavaldkonna ärisuundadele. Need on valdkonnad, mida tunneme hästi ja millele oleme pühendunud, et osutada oma klientidele kõrge kvaliteediga teenuseid.

Siinkohal kehtib meie hinnangul hästi ütlus, et kui püüda tegeleda kõigega, ei tegeleta lõpuks mitte millegagi. Meie üritame sellise olukorra tekkimist vältida ja säilitada oma klientide jaoks kõrgelt hinnatud personaalne lähenemine, paindlikkus ja asjatundlikkus. Kõik Securitase töötajad lähtuvad oma töös ühisest eesmärgist „ME AITAME MUUTA SINU MAAILMA TURVALISEMAKS PAIGAKS“, mis aitab meil tegevustes sihti hoida ja prioriteete seada, et meie kõigi suuremaid ja väiksemaid maailmu turvalisemaks muuta.

ME AITAME MUUTA SINU MAAILMA TURVALISEMAKS PAIGAKS

Oma esimeses uudiskirjas keskendume meie hinnangul täna üha olulisemate teenuste tutvustamisele, milleks on erinevad video toel osutatavad valveteenused ja tuleohutusteenused. Ohutusteenuste  olulisus on viimase paari aasta vältel tugevalt suurenenud ja uueneva tuleohutuseseaduse valguses suureneb veelgi. Samas tihti meie kliendid ei teagi, et Securitas selles lõigus tugevat kompetentsi ja kogemust omab. Nii selles kui järgmistes uudiskirjades toome meie valdkondade juhid ja spetsialistid Teile lähemale, et saaksite vajaduse ja huvi korral nendega juba otse ise edasi suhelda ning oma vajadusi ja võimalusi täpsustada. Lisaks annan teile ka isiklikult ülevaate Securitase turvalahenduste lähenemisest ja eelistest.

Head lugemist ja ikka turvaliste soovidega!

Raimo Heinam
Securitas Eesti AS
Tegevjuht
E-post: raimo.heinam@securitas.ee