Kalle Reinart

Kalle Reinart

Head Securitas Eesti kliendid! Securitas on Eesti turvaturul tegutsenud juba üle kahekümne aasta. Teenuste spekter, mida Eesti turul pakume, hõlmab enamjaolt kõiki turvateenuse valdkonda kuuluvaid ärisuundi.

Üks ja mitte vähem oluline turvateenuse ärisuund, mis samuti Securitase poolt pakutavate teenuste nimistusse kuulub, on erinevatele üritustele ajutise mehitatud valveteenuse pakkumine. Nimetatud ärisuuna teenuse tellijateks on eelkõige ettevõtted, mis korraldavad erineva spetsiifikaga meelelahutus- või spordiüritusi.

Lisaks ürituste valvele kasutatakse ajutist mehitatud valveteenust ka olukordades, kus näiteks ärihoone enda administraator on haigestunud või puhkusel. Praktikas leiab ajutine mehitatud valveteenus veel rakendust situatsioonides, kus valveobjekti tehniliste süsteemide rikke tõttu ei ole turvalisust muul moel võimalik tagada. Securitas omab teenuse pakkujana kogemust kõigis eelnevalt välja toodud ärisuundades ja olukordades.

Mehitatud valve

Käesoleva aasta üheks suuremaks projektiks, kus ajutine mehitatud valveteenus vajalikuks osutus, oli seotud septembris Lõuna Eestis toimunud FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapi – WRC Rally Estonia spordiürituse korraldamisega. Kahtlemata oli see suur tunnustus Eestile ja kogu autospordile tervikuna. Märkimisväärne oli see ka Securitasele põhjusel, et meil oli võimalus anda enda panus selle suurürituse turvalisele õnnestumisele.

Foto: www.rallyestonia.ee

Foto: www.rallyestonia.ee

Iga selline projekt vajab eestvedajat ehk projektijuhti, kes kõik väiksed detailid üheks tervikuks formuleerib. Võrreldes tavapäraselt sarnase ürituse ajalise planeerimisega, jäi seekordne ettevalmistusaeg oluliselt lühemaks. Septembris toimunud spordisündmuse õnnestumisele aitas tugevalt kaasa projektijuhi rollis olnud ja ka eelneva rallide korraldamise kogemusega Securitas Eesti teenistusjuht Tanel Midt. Suured tänud Tanelile!

Vaadake WRC Rally Estonia pilte siit: www.rallyestonia.ee/meedia/pildid/.

Securitas Eesti mehitatud valve kohta saate rohkem lugeda siit. Kui soovite täpsemalt teada saada meie ajutise mehitatud valve kohta, siis võtke minuga julgelt ühendust.

Parimate soovidega,
Kalle Reinart
Põhja-Eesti osakonna juht / juhatuse liige
6139 284
kalle.reinart@securitas.ee